072-3238384
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
חברת אזרד חנן איטום ובידוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
פתרונות איטום מכל הסוגים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זפת קרה

 

נעים להכיר: זפת קרה

 

 
 
זפת קרה משמשת לאיטום גגות כבר שנים, בגלל שמדובר בשיטה מהירה, יעילה, זולה יחסית וידידותית לסביבה (ללא פליטת רעלנים). הזפת היא בעצם נוזל צמיגי במרקם של משחה העשוי מחומרים אורגניים – כמו פחם, נפט, אדמת כבול או עץ – שעוברים תהליך של זיקוק יבש. בניגוד לזפת חמה, אין צורך לחמם את הזפת הקרה כדי לעבוד איתה, ומכאן שמה. היא ניתנת למריחה בקלות גם במצבה המשחתי.
 

איטום עם זפת קרה – איך זה עובד?

 

 
הרעיון הוא למרוח את הזפת הקרה על-פני שטח הגג, לאפשר לה להתייבש ובכך ליצור שכבת בידוד אחידה. בניגוד לשיטות אחרות, כמו יריעות ביטומניות, זפת קרה מתאימה גם לגגות שעליהם יש דודי שמש וחללים צרים וקשים לגישה.
 

מתחילים מהבסיס

 

 
הזפת יוצרת שכבת בידוד דקה יחסית, ולכן לרוב לא נסתפק רק בשכבה זו כדי לקבל איטום עוצמתי יותר ועמיד יותר. במקרים מסוימים נניח מספר שכבות של זפת קרה זו על זו. במקרים אחרים נניח על שכבת הבסיס של הזפת חומרי איטום מסוגים אחרים, שנצמדים לזפת ומגבירים משמעותית את רמת הבידוד – כמו יריעות ביטומניות ויריעות פיברגלאס. בכל מקרה נהוג לסיים עם שכבה של סיד לבן, לקבלת מראה אסתטי יותר.
 

תיקוני איטום עם זפת קרה

 

 
לפעמים אין צורך להחליף לחלוטין את שכבת הבידוד כולה, אלא לתקן בלאי וסדקים במקומות מסוימים בגג. במקרים כאלה הזפת באה לעזרתנו ומוכיחה את עצמה כחומר יעיל לטיפול בבעיות איטום. הזפת מכסה את הסדק, נצמדת אל שטח הגג לאחר שהיא מתייבשת, וכך מתקבלת שוב שכבת איטום אחידה.
 
 
להזמנת שירותי איטום, צרו קשר עם המומחים של חברת אזרד חנן איטום ובידוד: 072-3238384.